Volvo FH 420 Влекач (доставчик от Полша) купувам на Truck1 България! ID: 8576430
Намерете VOLVO FH 420Отидете към обявите за VOLVO FH 420
Обявата е в архив

Обявата е изтрита от нашата база от данни. Можете да поръчате: Volvo FH 420

Пуснете обява за търсен
Отворете каталога
Обявата Влекач Volvo FH 420 вече не е налична, но намерихме подобни предложения (20)
Подобни оферти:
Volvo FH 420 - Влекач: снимка 1
Volvo FH 420 - Влекач: снимка 2
Volvo FH 420 - Влекач: снимка 3
Volvo FH 420 - Влекач: снимка 4
Volvo FH 420 - Влекач: снимка 5
Вижте всички снимки (17)

Volvo FH 420

Влекач
2011547598 кмEuro 5420 к.с.
Полша, Modliborzyce

17 144EUR

Цена без ДДС

  • ≈ 33 548 BGN
  • ≈ 19 503 USD
2011547598 кмEuro 5420 к.с.
Полша, Modliborzyce
Форма за контакт
Volvo FH 12.420 - Влекач: снимка 1
Volvo FH 12.420 - Влекач: снимка 2
Volvo FH 12.420 - Влекач: снимка 3
Volvo FH 12.420 - Влекач: снимка 4
Volvo FH 12.420 - Влекач: снимка 5
Вижте всички снимки (12)

Volvo FH 12.420

Влекач
20111052466 км4х2Euro 5
Нидерландия, Maarssen

14 950EUR

Цена без ДДС

  • ≈ 29 254 BGN
  • ≈ 17 007 USD
20111052466 км4х2Euro 5
Нидерландия, Maarssen
Форма за контакт
Volvo FH420 FH420 4x2 Globetrotter Euro5 - XLOW - Влекач: снимка 1
Volvo FH420 FH420 4x2 Globetrotter Euro5 - XLOW - Влекач: снимка 2
Volvo FH420 FH420 4x2 Globetrotter Euro5 - XLOW - Влекач: снимка 3
Volvo FH420 FH420 4x2 Globetrotter Euro5 - XLOW - Влекач: снимка 4
Volvo FH420 FH420 4x2 Globetrotter Euro5 - XLOW - Влекач: снимка 5
Вижте всички снимки (20)

Volvo FH420 FH420 4x2 Globetrotter Euro5 - XLOW

Влекач
2013705790 км4х2Euro 5428 к.с.
Нидерландия, Oud Gastel
Публикувано: 1г. Номер на обява 3085

17 950EUR

Цена без ДДС

  • ≈ 35 125 BGN
  • ≈ 20 420 USD
2013705790 км4х2Euro 5428 к.с.
Нидерландия, Oud Gastel
Форма за контакт
Volvo FH 420 4X2 - Влекач: снимка 1
Volvo FH 420 4X2 - Влекач: снимка 2
Volvo FH 420 4X2 - Влекач: снимка 3
Volvo FH 420 4X2 - Влекач: снимка 4
Volvo FH 420 4X2 - Влекач: снимка 5
Вижте всички снимки (8)

Volvo FH 420 4X2

Влекач
20141352255 км4х2Euro 6420 к.с.
Нидерландия, Veghel
Публикувано: 2мес. Номер на обява 70321788

17 900EUR

Цена без ДДС

  • ≈ 35 027 BGN
  • ≈ 20 363 USD
20141352255 км4х2Euro 6420 к.с.
Нидерландия, Veghel
Форма за контакт
Volvo FH 500 - Влекач: снимка 1
Volvo FH 500 - Влекач: снимка 2
Volvo FH 500 - Влекач: снимка 3
Volvo FH 500 - Влекач: снимка 4
Volvo FH 500 - Влекач: снимка 5
Вижте всички снимки (20)

Volvo FH 500

Влекач
20101214589 км4х2Euro 5500 к.с.Товароподемност: 11304 кгБруто тегло: 19000 кг
Белгия, Hooglede
Публикувано: 17дн.Номер на обява TC60574

14 900EUR

Цена без ДДС

  • ≈ 29 157 BGN
  • ≈ 16 950 USD
20101214589 км4х2Euro 5500 к.с.Товароподемност: 11304 кгБруто тегло: 19000 кг
Белгия, Hooglede
Форма за контакт
Volvo FH420 4x2 GlobeTrotter Euro5  - Lambrecht Blower/Compressor - Belgium Truck - Влекач: снимка 1
Volvo FH420 4x2 GlobeTrotter Euro5  - Lambrecht Blower/Compressor - Belgium Truck - Влекач: снимка 2
Volvo FH420 4x2 GlobeTrotter Euro5  - Lambrecht Blower/Compressor - Belgium Truck - Влекач: снимка 3
Volvo FH420 4x2 GlobeTrotter Euro5  - Lambrecht Blower/Compressor - Belgium Truck - Влекач: снимка 4
Volvo FH420 4x2 GlobeTrotter Euro5  - Lambrecht Blower/Compressor - Belgium Truck - Влекач: снимка 5
Вижте всички снимки (20)

Volvo FH420 4x2 GlobeTrotter Euro5 - Lambrecht Blower/Compressor - Belgium Truck

Влекач
2011984430 км4х2Euro 5420 к.с.Товароподемност: 12950 кгБруто тегло: 20000 кг
Нидерландия, Oud Gastel
Публикувано: 9дн.Номер на обява 5038

16 950EUR

Цена без ДДС

  • ≈ 33 168 BGN
  • ≈ 19 283 USD
2011984430 км4х2Euro 5420 к.с.Товароподемност: 12950 кгБруто тегло: 20000 кг
Нидерландия, Oud Gastel
Форма за контакт
Volvo FH 13.420 / ONLY:698735 KM / AIRCO / GOOD CONDITION / AUTOMATIC / EURO-5 / 2013 - Влекач: снимка 1
Volvo FH 13.420 / ONLY:698735 KM / AIRCO / GOOD CONDITION / AUTOMATIC / EURO-5 / 2013 - Влекач: снимка 2
Volvo FH 13.420 / ONLY:698735 KM / AIRCO / GOOD CONDITION / AUTOMATIC / EURO-5 / 2013 - Влекач: снимка 3
Volvo FH 13.420 / ONLY:698735 KM / AIRCO / GOOD CONDITION / AUTOMATIC / EURO-5 / 2013 - Влекач: снимка 4
Volvo FH 13.420 / ONLY:698735 KM / AIRCO / GOOD CONDITION / AUTOMATIC / EURO-5 / 2013 - Влекач: снимка 5
Вижте всички снимки (20)

Volvo FH 13.420 / ONLY:698735 KM / AIRCO / GOOD CONDITION / AUTOMATIC / EURO-5 / 2013

Влекач
2013698735 км4х2Euro 5420 к.с.Товароподемност: 10852 кгБруто тегло: 19000 кг
Нидерландия, Velddriel
Публикувано: 2дн.Номер на обява T262903440

17 000EUR

Цена без ДДС

  • ≈ 33 266 BGN
  • ≈ 19 340 USD
2013698735 км4х2Euro 5420 к.с.Товароподемност: 10852 кгБруто тегло: 19000 кг
Нидерландия, Velddriel
Форма за контакт
Volvo FH 420, LOWDECK, EURO 6, VEB + - Влекач: снимка 1
Volvo FH 420, LOWDECK, EURO 6, VEB + - Влекач: снимка 2
Volvo FH 420, LOWDECK, EURO 6, VEB + - Влекач: снимка 3
Volvo FH 420, LOWDECK, EURO 6, VEB + - Влекач: снимка 4
Volvo FH 420, LOWDECK, EURO 6, VEB + - Влекач: снимка 5
Вижте всички снимки (18)

Volvo FH 420, LOWDECK, EURO 6, VEB +

Влекач
2016951330 кмEuro 6422 к.с.Товароподемност: 10232 кг
Чехия, Strančice
Публикувано: 2дн.

18 200EUR

  • ≈ 35 614 BGN
  • ≈ 20 705 USD
2016951330 кмEuro 6422 к.с.Товароподемност: 10232 кг
Чехия, Strančice
Форма за контакт
Volvo FH 13  - Влекач: снимка 1
Volvo FH 13  - Влекач: снимка 2
Volvo FH 13  - Влекач: снимка 3
Volvo FH 13  - Влекач: снимка 4
Volvo FH 13  - Влекач: снимка 5
Вижте всички снимки (19)

Volvo FH 13

Влекач
20121350000 км4х2Euro 5460 к.с.Бруто тегло: 18600 кг
Финландия, Jalasjärvi

15 800EUR

  • ≈ 30 918 BGN
  • ≈ 17 974 USD
20121350000 км4х2Euro 5460 к.с.Бруто тегло: 18600 кг
Финландия, Jalasjärvi
Форма за контакт
Volvo FH13 400 - Влекач: снимка 1
Volvo FH13 400 - Влекач: снимка 2
Volvo FH13 400 - Влекач: снимка 3
Volvo FH13 400 - Влекач: снимка 4
Volvo FH13 400 - Влекач: снимка 5
Вижте всички снимки (20)

Volvo FH13 400

Влекач
2009726019 км4х2Euro 5400 к.с.
Франция, Neuville-en-Ferrain
Публикувано: 1мес.

15 800EUR

Цена без ДДС

  • ≈ 30 918 BGN
  • ≈ 17 974 USD
2009726019 км4х2Euro 5400 к.с.
Франция, Neuville-en-Ferrain
Форма за контакт
Volvo FH 500 EEV HYDRAULIKA - Влекач: снимка 1
Volvo FH 500 EEV HYDRAULIKA - Влекач: снимка 2
Volvo FH 500 EEV HYDRAULIKA - Влекач: снимка 3
Volvo FH 500 EEV HYDRAULIKA - Влекач: снимка 4
Volvo FH 500 EEV HYDRAULIKA - Влекач: снимка 5
Вижте всички снимки (15)

Volvo FH 500 EEV HYDRAULIKA

Влекач
20131270000 км500 к.с.
Полша, Szówsko
Публикувано: 1мес.

15 900EUR

Цена без ДДС

  • ≈ 31 113 BGN
  • ≈ 18 088 USD
20131270000 км500 к.с.
Полша, Szówsko
Форма за контакт
Volvo FMX 420+HYDR - Влекач: снимка 1
Volvo FMX 420+HYDR - Влекач: снимка 2
Volvo FMX 420+HYDR - Влекач: снимка 3
Volvo FMX 420+HYDR - Влекач: снимка 4
Volvo FMX 420+HYDR - Влекач: снимка 5
Вижте всички снимки (10)

Volvo FMX 420+HYDR

Влекач
2010779321 км4х2Euro 5420 к.с.Бруто тегло: 19000 кг
Франция, Steenvoorde

13 750EUR

  • ≈ 26 906 BGN
  • ≈ 15 642 USD
2010779321 км4х2Euro 5420 к.с.Бруто тегло: 19000 кг
Франция, Steenvoorde
Форма за контакт
Volvo FH 420 LNG Globetrotter tractor unit - Влекач: снимка 1
Volvo FH 420 LNG Globetrotter tractor unit - Влекач: снимка 2
Volvo FH 420 LNG Globetrotter tractor unit - Влекач: снимка 3
Volvo FH 420 LNG Globetrotter tractor unit - Влекач: снимка 4
Volvo FH 420 LNG Globetrotter tractor unit - Влекач: снимка 5
Вижте всички снимки (14)

Volvo FH 420 LNG Globetrotter tractor unit

Влекач
2018819400 км4х2Euro 6428 к.с.Товароподемност: 11369 кгБруто тегло: 19500 кг
Нидерландия, Schiedam
Публикувано: 27дн.Номер на обява 25719

18 900EUR

Цена без ДДС

  • ≈ 36 984 BGN
  • ≈ 21 501 USD
2018819400 км4х2Euro 6428 к.с.Товароподемност: 11369 кгБруто тегло: 19500 кг
Нидерландия, Schiedam
Форма за контакт
Volvo FH 420 LNG Globetrotter tractor unit - Влекач: снимка 1
Volvo FH 420 LNG Globetrotter tractor unit - Влекач: снимка 2
Volvo FH 420 LNG Globetrotter tractor unit - Влекач: снимка 3
Volvo FH 420 LNG Globetrotter tractor unit - Влекач: снимка 4
Volvo FH 420 LNG Globetrotter tractor unit - Влекач: снимка 5
Вижте всички снимки (14)

Volvo FH 420 LNG Globetrotter tractor unit

Влекач
20181001400 км4х2Euro 6428 к.с.Товароподемност: 11369 кгБруто тегло: 19500 кг
Нидерландия, Schiedam

18 900EUR

Цена без ДДС

  • ≈ 36 984 BGN
  • ≈ 21 501 USD
20181001400 км4х2Euro 6428 к.с.Товароподемност: 11369 кгБруто тегло: 19500 кг
Нидерландия, Schiedam
Форма за контакт
Volvo FH 500 - Влекач: снимка 1
Volvo FH 500 - Влекач: снимка 2
Volvo FH 500 - Влекач: снимка 3
Volvo FH 500 - Влекач: снимка 4
Volvo FH 500 - Влекач: снимка 5
Вижте всички снимки (13)

Volvo FH 500

Влекач
2010936500 км4х2Товароподемност: 11130 кгБруто тегло: 19000 кг
Белгия, Bree
Публикувано: 2мес. Номер на обява 30014649

13 700EUR

Цена без ДДС

  • ≈ 26 808 BGN
  • ≈ 15 585 USD
2010936500 км4х2Товароподемност: 11130 кгБруто тегло: 19000 кг
Белгия, Bree
Форма за контакт
VOLVO FH16 660 6x4 BigAxles - Влекач: снимка 1
VOLVO FH16 660 6x4 BigAxles - Влекач: снимка 2
VOLVO FH16 660 6x4 BigAxles - Влекач: снимка 3
VOLVO FH16 660 6x4 BigAxles - Влекач: снимка 4
VOLVO FH16 660 6x4 BigAxles - Влекач: снимка 5
Вижте всички снимки (15)

VOLVO FH16 660 6x4 BigAxles

Влекач
2008999000 км6х4Euro 4650 к.с.
Литва, Nemencine

16 900EUR

Цена без ДДС

  • ≈ 33 070 BGN
  • ≈ 19 226 USD
2008999000 км6х4Euro 4650 к.с.
Литва, Nemencine
Форма за контакт
Volvo FH13 XXL EURO 5 2011 + KRONE MEGA RAISE - Влекач: снимка 1
Volvo FH13 XXL EURO 5 2011 + KRONE MEGA RAISE - Влекач: снимка 2
Volvo FH13 XXL EURO 5 2011 + KRONE MEGA RAISE - Влекач: снимка 3
Volvo FH13 XXL EURO 5 2011 + KRONE MEGA RAISE - Влекач: снимка 4
Volvo FH13 XXL EURO 5 2011 + KRONE MEGA RAISE - Влекач: снимка 5
Вижте всички снимки (45)

Volvo FH13 XXL EURO 5 2011 + KRONE MEGA RAISE

Влекач
20111600000 км4х2Euro 5
Полша, Wieprz
Публикувано: 25дн.Номер на обява FY33223

16 700EUR

Цена без ДДС

  • ≈ 32 679 BGN
  • ≈ 18 998 USD
20111600000 км4х2Euro 5
Полша, Wieprz
Форма за контакт
VOLVO FH 460, Terberg Wiesel Überführer, 2x AHK, - Влекач: снимка 1
VOLVO FH 460, Terberg Wiesel Überführer, 2x AHK, - Влекач: снимка 2
VOLVO FH 460, Terberg Wiesel Überführer, 2x AHK, - Влекач: снимка 3
VOLVO FH 460, Terberg Wiesel Überführer, 2x AHK, - Влекач: снимка 4
VOLVO FH 460, Terberg Wiesel Überführer, 2x AHK, - Влекач: снимка 5
Вижте всички снимки (15)

VOLVO FH 460, Terberg Wiesel Überführer, 2x AHK,

Влекач
20111269050 км4х2Euro 5468 к.с.Товароподемност: 9000 кгБруто тегло: 18000 кг
Германия, Bakum
Публикувано: 1г. Номер на обява 66863

16 800EUR

Цена без ДДС

  • ≈ 32 875 BGN
  • ≈ 19 112 USD
20111269050 км4х2Euro 5468 к.с.Товароподемност: 9000 кгБруто тегло: 18000 кг
Германия, Bakum
Форма за контакт
Volvo FH 420 LNG GAS *JA* - Влекач: снимка 1
Volvo FH 420 LNG GAS *JA* - Влекач: снимка 2
Volvo FH 420 LNG GAS *JA* - Влекач: снимка 3
Volvo FH 420 LNG GAS *JA* - Влекач: снимка 4
Volvo FH 420 LNG GAS *JA* - Влекач: снимка 5
Вижте всички снимки (18)

Volvo FH 420 LNG GAS *JA*

Влекач
2018804365 км4х2Euro 6428 к.с.Товароподемност: 12512 кгБруто тегло: 20500 кг
Нидерландия, Vuren

19 450EUR

Цена без ДДС

  • ≈ 38 060 BGN
  • ≈ 22 127 USD
2018804365 км4х2Euro 6428 к.с.Товароподемност: 12512 кгБруто тегло: 20500 кг
Нидерландия, Vuren
Форма за контакт
Volvo FH 13.400 WALKING FLOOR PTO*FH 400 E5*665000km - Влекач: снимка 1
Volvo FH 13.400 WALKING FLOOR PTO*FH 400 E5*665000km - Влекач: снимка 2
Volvo FH 13.400 WALKING FLOOR PTO*FH 400 E5*665000km - Влекач: снимка 3
Volvo FH 13.400 WALKING FLOOR PTO*FH 400 E5*665000km - Влекач: снимка 4
Volvo FH 13.400 WALKING FLOOR PTO*FH 400 E5*665000km - Влекач: снимка 5
Вижте всички снимки (20)

Volvo FH 13.400 WALKING FLOOR PTO*FH 400 E5*665000km

Влекач
2007665000 км4х2Euro 5400 к.с.
Белгия, Evergem

15 900EUR

Цена без ДДС

  • ≈ 31 113 BGN
  • ≈ 18 088 USD
2007665000 км4х2Euro 5400 к.с.
Белгия, Evergem
Форма за контакт

Влекач Volvo FH 420

Виж подобни
Хм, изглежда артикулът е продаден
Влекач Volvo FH 420: снимка 1

Намерете нови оферти в каталога

Отворете каталога
zoom in
Влекач Volvo FH 420: снимка 1
See what's in stock now
Търговски превозни средства VOLVO
4.5
Отзиви: 2
ПРОДАДЕНО

16 500EUR

Цена без ДДС

  • ≈ 32 288 BGN
  • ≈ 18 771 USD

27 Май 2024

Тази обява се съхранява в архива за справка (спецификации, ориентировъчна цена). В сайта няма остарели обяви — всички активни опции можете да намерите по-долу.

Марка

Модел

Година на производство

Цвят

червен
Намира се в

Полша, Lgota Wielka
Шаси/окачване
Окачване

ресори/пневматика
Колесна формула

Брой оси

2-осно

Това предложение е само за информационни цели. Моля, потвърдете подробностите директно от продавача.

Търговски превозни средства VOLVO
4.5
Отзиви: 2
ПРОДАДЕНО

16 500EUR

Цена без ДДС

  • ≈ 32 288 BGN
  • ≈ 18 771 USD

27 Май 2024

Това предложение е само за информационни цели. Моля, потвърдете подробностите директно от продавача.

Уникални оферти на най-ниски цени!

Можете също така да пуснете обява за търсене и ние ще изпратим вашето запитване до хиляди продавачи.

Други серии от Влекачи VOLVO

Чрез кликване върху която и да е връзка на този сайт, Вие потвърждавате съгласиет си личните Ви данни да бъдат обработвани, включително използването на бисквитки и други технологии за проследяване. Целта е да подобрите и персонализирате опита си на този сайт, другите ни сайтове и рекламодатели от трети страни, които работят с нас. Нашите партньорски компании също могат да съхраняват бисквитки на вашето устройство или да използват подобни технологии за събиране и обработване на лични данни. Научете повече за това как как обработваме Вашата лична информация.
t1 old test archive
t1 test archive - Tractor unit
t1 test archive - GRUPA-ENERGY, MARIUSZ ALBRYCHOWICZ