RENAULT Magnum 430 Влекач (доставчик от Полша) купувам на Truck1 България! ID: 7152395
Намерете RENAULT MagnumОтидете към обявите за RENAULT Magnum
Обявата е в архив

Обявата е изтрита от нашата база от данни. Можете да поръчате: RENAULT Magnum 430

Пуснете обява за търсен
Отворете каталога
Обявата Влекач RENAULT Magnum 430 вече не е налична, но намерихме подобни предложения (20)
Подобни оферти:
RENAULT Magnum 440 - Влекач: снимка 1
RENAULT Magnum 440 - Влекач: снимка 2
RENAULT Magnum 440 - Влекач: снимка 3
RENAULT Magnum 440 - Влекач: снимка 4
RENAULT Magnum 440 - Влекач: снимка 5
Вижте всички снимки (25)

RENAULT Magnum 440

Влекач
2000440 к.с.
Белгия, Antwerp

7 900EUR

Цена без ДДС

  • ≈ 15 459 BGN
  • ≈ 8 987 USD
2000440 к.с.
Белгия, Antwerp
Форма за контакт
Renault Magnum 480 Tractor unit - Влекач: снимка 1
Renault Magnum 480 Tractor unit - Влекач: снимка 2
Renault Magnum 480 Tractor unit - Влекач: снимка 3
Renault Magnum 480 Tractor unit - Влекач: снимка 4
Renault Magnum 480 Tractor unit - Влекач: снимка 5
Вижте всички снимки (20)

Renault Magnum 480 Tractor unit

Влекач
20061000000 км4х2Euro 5480 к.с.Товароподемност: 10500 кгБруто тегло: 18000 кг
Нидерландия, Uden
Публикувано: 1мес.

7 750EUR

Цена без ДДС

  • ≈ 15 165 BGN
  • ≈ 8 816 USD
20061000000 км4х2Euro 5480 к.с.Товароподемност: 10500 кгБруто тегло: 18000 кг
Нидерландия, Uden
Форма за контакт
RENAULT Magnum 420  ID1876S - Влекач: снимка 1
RENAULT Magnum 420  ID1876S - Влекач: снимка 2
RENAULT Magnum 420  ID1876S - Влекач: снимка 3
RENAULT Magnum 420  ID1876S - Влекач: снимка 4
RENAULT Magnum 420  ID1876S - Влекач: снимка 5
Вижте всички снимки (7)

RENAULT Magnum 420 ID1876S

Влекач
20036х2420 к.с.
Белгия, Antwerp

7 900EUR

  • ≈ 15 459 BGN
  • ≈ 8 987 USD
20036х2420 к.с.
Белгия, Antwerp
Форма за контакт
RENAULT MAGNUM 480.18T MANUAL + INTARDER - Влекач: снимка 1
RENAULT MAGNUM 480.18T MANUAL + INTARDER - Влекач: снимка 2
RENAULT MAGNUM 480.18T MANUAL + INTARDER - Влекач: снимка 3
RENAULT MAGNUM 480.18T MANUAL + INTARDER - Влекач: снимка 4
RENAULT MAGNUM 480.18T MANUAL + INTARDER - Влекач: снимка 5
Вижте всички снимки (16)

RENAULT MAGNUM 480.18T MANUAL + INTARDER

Влекач
20061384168 кмEuro 3473 к.с.
Словакия, Krásna Ves
Публикувано: 4дн.

7 900EUR

Цена без ДДС

  • ≈ 15 459 BGN
  • ≈ 8 987 USD
20061384168 кмEuro 3473 к.с.
Словакия, Krásna Ves
Форма за контакт
RENAULT Magnum 430 - Влекач: снимка 1
RENAULT Magnum 430 - Влекач: снимка 2
RENAULT Magnum 430 - Влекач: снимка 3
RENAULT Magnum 430 - Влекач: снимка 4
RENAULT Magnum 430 - Влекач: снимка 5
Вижте всички снимки (15)

RENAULT Magnum 430

Влекач
1999430 к.с.
Белгия, Antwerp

8 950EUR

Цена без ДДС

  • ≈ 17 513 BGN
  • ≈ 10 181 USD
1999430 к.с.
Белгия, Antwerp
Форма за контакт
RENAULT Magnum 470 - Влекач: снимка 1
RENAULT Magnum 470 - Влекач: снимка 2
RENAULT Magnum 470 - Влекач: снимка 3
RENAULT Magnum 470 - Влекач: снимка 4
RENAULT Magnum 470 - Влекач: снимка 5
Вижте всички снимки (21)

RENAULT Magnum 470

Влекач
1998470 к.с.
Белгия, Antwerp
Публикувано: 1г.

8 950EUR

Цена без ДДС

  • ≈ 17 513 BGN
  • ≈ 10 181 USD
1998470 к.с.
Белгия, Antwerp
Форма за контакт
Renault Magnum 460 DXI (MANUAL GEARBOX / BOITE MANUELLE / PERFECT) - Влекач: снимка 1
Renault Magnum 460 DXI (MANUAL GEARBOX / BOITE MANUELLE / PERFECT) - Влекач: снимка 2
Renault Magnum 460 DXI (MANUAL GEARBOX / BOITE MANUELLE / PERFECT) - Влекач: снимка 3
Renault Magnum 460 DXI (MANUAL GEARBOX / BOITE MANUELLE / PERFECT) - Влекач: снимка 4
Renault Magnum 460 DXI (MANUAL GEARBOX / BOITE MANUELLE / PERFECT) - Влекач: снимка 5
Вижте всички снимки (18)

Renault Magnum 460 DXI (MANUAL GEARBOX / BOITE MANUELLE / PERFECT)

Влекач
20081295000 км4х2Euro 5460 к.с.
Белгия, Bocholt
Публикувано: 1ч. Номер на обява NX1658

7 750EUR

Цена без ДДС

  • ≈ 15 165 BGN
  • ≈ 8 816 USD
20081295000 км4х2Euro 5460 к.с.
Белгия, Bocholt
Форма за контакт
RENAULT Magnum 440 ID1797S - Влекач: снимка 1
RENAULT Magnum 440 ID1797S - Влекач: снимка 2
RENAULT Magnum 440 ID1797S - Влекач: снимка 3
RENAULT Magnum 440 ID1797S - Влекач: снимка 4
RENAULT Magnum 440 ID1797S - Влекач: снимка 5
Вижте всички снимки (12)

RENAULT Magnum 440 ID1797S

Влекач
20034х2440 к.с.
Белгия, Antwerp

7 600EUR

Цена без ДДС

  • ≈ 14 872 BGN
  • ≈ 8 646 USD
20034х2440 к.с.
Белгия, Antwerp
Форма за контакт
Renault Magnum 480 Tractor unit - Влекач: снимка 1
Renault Magnum 480 Tractor unit - Влекач: снимка 2
Renault Magnum 480 Tractor unit - Влекач: снимка 3
Renault Magnum 480 Tractor unit - Влекач: снимка 4
Renault Magnum 480 Tractor unit - Влекач: снимка 5
Вижте всички снимки (20)

Renault Magnum 480 Tractor unit

Влекач
2006642498 км4х2Euro 3480 к.с.Товароподемност: 10570 кгБруто тегло: 18000 кг
Нидерландия, Uden
Публикувано: 2дн.

7 500EUR

Цена без ДДС

  • ≈ 14 676 BGN
  • ≈ 8 532 USD
2006642498 км4х2Euro 3480 к.с.Товароподемност: 10570 кгБруто тегло: 18000 кг
Нидерландия, Uden
Форма за контакт
RENAULT Premium 385 ID1897S - Влекач: снимка 1
RENAULT Premium 385 ID1897S - Влекач: снимка 2
RENAULT Premium 385 ID1897S - Влекач: снимка 3
RENAULT Premium 385 ID1897S - Влекач: снимка 4
RENAULT Premium 385 ID1897S - Влекач: снимка 5
Вижте всички снимки (18)

RENAULT Premium 385 ID1897S

Влекач
19984х2Euro 2385 к.с.
Белгия, Antwerp

7 600EUR

Цена без ДДС

  • ≈ 14 872 BGN
  • ≈ 8 646 USD
19984х2Euro 2385 к.с.
Белгия, Antwerp
Форма за контакт
RENAULT Magnum 430 ID2004S - Влекач: снимка 1
RENAULT Magnum 430 ID2004S - Влекач: снимка 2
RENAULT Magnum 430 ID2004S - Влекач: снимка 3
RENAULT Magnum 430 ID2004S - Влекач: снимка 4
RENAULT Magnum 430 ID2004S - Влекач: снимка 5
Вижте всички снимки (21)

RENAULT Magnum 430 ID2004S

Влекач
19994х2430 к.с.
Белгия, Beveren-Kruibeke-Zwijndrecht
Публикувано: 8дн.

8 900EUR

Цена без ДДС

  • ≈ 17 415 BGN
  • ≈ 10 125 USD
19994х2430 к.с.
Белгия, Beveren-Kruibeke-Zwijndrecht
Форма за контакт
Renault Magnum 440 460 480 - Влекач: снимка 1
Renault Magnum 440 460 480 - Влекач: снимка 2
Renault Magnum 440 460 480 - Влекач: снимка 3
Renault Magnum 440 460 480 - Влекач: снимка 4
Renault Magnum 440 460 480 - Влекач: снимка 5
Вижте всички снимки (19)

Renault Magnum 440 460 480

Влекач
2009Euro 3
Германия, Stadtbezirk 3
Публикувано: 1мес.

7 299EUR

Цена без ДДС

  • ≈ 14 283 BGN
  • ≈ 8 303 USD
2009Euro 3
Германия, Stadtbezirk 3
Форма за контакт
Renault Premium 430 DXI (PARFAIT ETAT / PROPRE / PEU DE KM) - Влекач: снимка 1
Renault Premium 430 DXI (PARFAIT ETAT / PROPRE / PEU DE KM) - Влекач: снимка 2
Renault Premium 430 DXI (PARFAIT ETAT / PROPRE / PEU DE KM) - Влекач: снимка 3
Renault Premium 430 DXI (PARFAIT ETAT / PROPRE / PEU DE KM) - Влекач: снимка 4
Renault Premium 430 DXI (PARFAIT ETAT / PROPRE / PEU DE KM) - Влекач: снимка 5
Вижте всички снимки (20)

Renault Premium 430 DXI (PARFAIT ETAT / PROPRE / PEU DE KM)

Влекач
2011615010 км4х2Euro 5430 к.с.
Белгия, Bree
Публикувано: 3ч. Номер на обява EL25372

7 950EUR

Цена без ДДС

  • ≈ 15 556 BGN
  • ≈ 9 044 USD
2011615010 км4х2Euro 5430 к.с.
Белгия, Bree
Форма за контакт
RENAULT Magnum 420 ID1990S - Влекач: снимка 1
RENAULT Magnum 420 ID1990S - Влекач: снимка 2
RENAULT Magnum 420 ID1990S - Влекач: снимка 3
RENAULT Magnum 420 ID1990S - Влекач: снимка 4
RENAULT Magnum 420 ID1990S - Влекач: снимка 5
Вижте всички снимки (18)

RENAULT Magnum 420 ID1990S

Влекач
19964х2420 к.с.
Белгия, Beveren-Kruibeke-Zwijndrecht
Публикувано: 10дн.

8 300EUR

Цена без ДДС

  • ≈ 16 241 BGN
  • ≈ 9 442 USD
19964х2420 к.с.
Белгия, Beveren-Kruibeke-Zwijndrecht
Форма за контакт
RENAULT Magnum 480 - Влекач: снимка 1
RENAULT Magnum 480 - Влекач: снимка 2
RENAULT Magnum 480 - Влекач: снимка 3
RENAULT Magnum 480 - Влекач: снимка 4
RENAULT Magnum 480 - Влекач: снимка 5
Вижте всички снимки (12)

RENAULT Magnum 480

Влекач
2004480 к.с.
Белгия, Antwerp

8 600EUR

  • ≈ 16 828 BGN
  • ≈ 9 783 USD
2004480 к.с.
Белгия, Antwerp
Форма за контакт
Renault magnum 430 mack 385 - Влекач: снимка 1
Renault magnum 430 mack 385 - Влекач: снимка 2
Renault magnum 430 mack 385 - Влекач: снимка 3

Renault magnum 430 mack 385

Влекач
20004х2Euro 1430 к.с.
Германия, Stadtbezirk 3
Публикувано: 26дн.

9 500EUR

  • ≈ 18 590 BGN
  • ≈ 10 807 USD
20004х2Euro 1430 к.с.
Германия, Stadtbezirk 3
Форма за контакт
RENAULT MAGNUM 520 AUTOMAT KLIMA WEBASTO euro5 [ Copy ] - Влекач: снимка 1
RENAULT MAGNUM 520 AUTOMAT KLIMA WEBASTO euro5 [ Copy ] - Влекач: снимка 2
RENAULT MAGNUM 520 AUTOMAT KLIMA WEBASTO euro5 [ Copy ] - Влекач: снимка 3
RENAULT MAGNUM 520 AUTOMAT KLIMA WEBASTO euro5 [ Copy ] - Влекач: снимка 4
RENAULT MAGNUM 520 AUTOMAT KLIMA WEBASTO euro5 [ Copy ] - Влекач: снимка 5
Вижте всички снимки (7)

RENAULT MAGNUM 520 AUTOMAT KLIMA WEBASTO euro5 [ Copy ]

Влекач
20121217000 кмEuro 5530 к.с.Бруто тегло: 18000 кг
Полша, Tarnobrzeg
Публикувано: 11дн.

8 200EUR

Цена без ДДС

  • ≈ 16 046 BGN
  • ≈ 9 328 USD
20121217000 кмEuro 5530 к.с.Бруто тегло: 18000 кг
Полша, Tarnobrzeg
Форма за контакт
Renault Magnum 460 Dxi - Влекач: снимка 1
Renault Magnum 460 Dxi - Влекач: снимка 2
Renault Magnum 460 Dxi - Влекач: снимка 3
Renault Magnum 460 Dxi - Влекач: снимка 4
Renault Magnum 460 Dxi - Влекач: снимка 5
Вижте всички снимки (10)

Renault Magnum 460 Dxi

Влекач
20084х2Euro 4460 к.с.
Германия, Stadtbezirk 3
Публикувано: 1мес.

6 999EUR

Цена без ДДС

  • ≈ 13 695 BGN
  • ≈ 7 962 USD
20084х2Euro 4460 к.с.
Германия, Stadtbezirk 3
Форма за контакт
RENAULT Magnum 440 ID1573S - Влекач: снимка 1
RENAULT Magnum 440 ID1573S - Влекач: снимка 2
RENAULT Magnum 440 ID1573S - Влекач: снимка 3
RENAULT Magnum 440 ID1573S - Влекач: снимка 4
RENAULT Magnum 440 ID1573S - Влекач: снимка 5
Вижте всички снимки (20)

RENAULT Magnum 440 ID1573S

Влекач
2003440 к.с.
Белгия, Antwerp

8 500EUR

Цена без ДДС

  • ≈ 16 633 BGN
  • ≈ 9 670 USD
2003440 к.с.
Белгия, Antwerp
Форма за контакт
Renault Magnum 500 - Влекач: снимка 1
Renault Magnum 500 - Влекач: снимка 2
Renault Magnum 500 - Влекач: снимка 3
Renault Magnum 500 - Влекач: снимка 4
Renault Magnum 500 - Влекач: снимка 5
Вижте всички снимки (20)

Renault Magnum 500

Влекач
20091500000 км4х2Euro 5
Белгия, Hooglede
Публикувано: 25дн.Номер на обява TC55406

8 900EUR

Цена без ДДС

  • ≈ 17 415 BGN
  • ≈ 10 125 USD
20091500000 км4х2Euro 5
Белгия, Hooglede
Форма за контакт

Влекач RENAULT Magnum 430

Виж подобни
Хм, изглежда артикулът е продаден
Влекач RENAULT Magnum 430: снимка 1

Намерете нови оферти в каталога

Отворете каталога
zoom in
Влекач RENAULT Magnum 430: снимка 1
See what's in stock now
Търговски превозни средства RENAULT
4
Отзиви: 1
ПРОДАДЕНО

7 800EUR

Цена без ДДС

  • ≈ 15 263 BGN
  • ≈ 8 873 USD

11 Май 2023

Тази обява се съхранява в архива за справка (спецификации, ориентировъчна цена). В сайта няма остарели обяви — всички активни опции можете да намерите по-долу.

Марка

Модел

Година на производство

Цвят

бял
Намира се в

Полша, Lgota Wielka
Шаси/окачване
Окачване

ресори/пневматика

Това предложение е само за информационни цели. Моля, потвърдете подробностите директно от продавача.

Търговски превозни средства RENAULT
4
Отзиви: 1
ПРОДАДЕНО

7 800EUR

Цена без ДДС

  • ≈ 15 263 BGN
  • ≈ 8 873 USD

11 Май 2023

Това предложение е само за информационни цели. Моля, потвърдете подробностите директно от продавача.

Други серии от Влекачи RENAULT

Чрез кликване върху която и да е връзка на този сайт, Вие потвърждавате съгласиет си личните Ви данни да бъдат обработвани, включително използването на бисквитки и други технологии за проследяване. Целта е да подобрите и персонализирате опита си на този сайт, другите ни сайтове и рекламодатели от трети страни, които работят с нас. Нашите партньорски компании също могат да съхраняват бисквитки на вашето устройство или да използват подобни технологии за събиране и обработване на лични данни. Научете повече за това как как обработваме Вашата лична информация.
t1 old test archive
t1 test archive - Tractor unit
t1 test archive - GRUPA-ENERGY, MARIUSZ ALBRYCHOWICZ