Продажба на Renault Magnum Кабина на Truck1, ID: 8154480
Намерете RENAULT MagnumОтидете към обявите за RENAULT Magnum
Обявата е в архив

Обявата е изтрита от нашата база от данни. Можете да поръчате: Renault Magnum

Пуснете обява за търсен
Отворете каталога
Обявата Кабина Renault Magnum вече не е налична, но намерихме подобни предложения (11)
Подобни оферти:
KOMPLETNA RENAULT MAGNUM DXI LFT VEGA RENAULT OE - Кабина: снимка 1
KOMPLETNA RENAULT MAGNUM DXI LFT VEGA RENAULT OE - Кабина: снимка 2
KOMPLETNA RENAULT MAGNUM DXI LFT VEGA RENAULT OE - Кабина: снимка 3
KOMPLETNA RENAULT MAGNUM DXI LFT VEGA RENAULT OE - Кабина: снимка 4
KOMPLETNA RENAULT MAGNUM DXI LFT VEGA RENAULT OE - Кабина: снимка 5
Вижте всички снимки (11)

KOMPLETNA RENAULT MAGNUM DXI LFT VEGA RENAULT OE

Кабина
Полша, Gwiździny

1 160EUR

Цена без ДДС

  • ≈ 2 268 BGN
  • ≈ 1 354 USD
Полша, Gwiździny
Форма за контакт
LODÓWKA CHŁODZIARKA RENAULT MAGNUM DXI 24V 6L 60W 5010309920 - Кабина и интериор за Камион: снимка 1
LODÓWKA CHŁODZIARKA RENAULT MAGNUM DXI 24V 6L 60W 5010309920 - Кабина и интериор за Камион: снимка 2
LODÓWKA CHŁODZIARKA RENAULT MAGNUM DXI 24V 6L 60W 5010309920 - Кабина и интериор за Камион: снимка 3
LODÓWKA CHŁODZIARKA RENAULT MAGNUM DXI 24V 6L 60W 5010309920 - Кабина и интериор за Камион: снимка 4
LODÓWKA CHŁODZIARKA RENAULT MAGNUM DXI 24V 6L 60W 5010309920 - Кабина и интериор за Камион: снимка 5
Вижте всички снимки (5)

LODÓWKA CHŁODZIARKA RENAULT MAGNUM DXI 24V 6L 60W 5010309920

Кабина и интериор за Камион
Замяна на ОЕМ: 5010309920 | Numer katalogowy oryginału: 5010309920
Полша, Chwalim
Публикувано: 2мес.

86EUR

Цена без ДДС

  • ≈ 168 BGN
  • ≈ 100 USD
Замяна на ОЕМ: 5010309920 | Numer katalogowy oryginału: 5010309920
Полша, Chwalim
Форма за контакт
ELEMENT BORD CEAS RENAULT PREMIUM MAGNUM 7421050634 - Кабина и интериор за Камион: снимка 1

ELEMENT BORD CEAS RENAULT PREMIUM MAGNUM 7421050634

Кабина и интериор за Камион
Замяна на ОЕМ: 8200000182085
Румъния, Badon
Публикувано: 26дн.Номер на обява 3181

200EUR

  • ≈ 391 BGN
  • ≈ 233 USD
Замяна на ОЕМ: 8200000182085
Румъния, Badon
Форма за контакт
RENAULT LODÓWKA CHŁODZIARKA RENAULT MAGNUM DXI E-TECH - Кабина и интериор за Камион: снимка 1
RENAULT LODÓWKA CHŁODZIARKA RENAULT MAGNUM DXI E-TECH - Кабина и интериор за Камион: снимка 2
RENAULT LODÓWKA CHŁODZIARKA RENAULT MAGNUM DXI E-TECH - Кабина и интериор за Камион: снимка 3
RENAULT LODÓWKA CHŁODZIARKA RENAULT MAGNUM DXI E-TECH - Кабина и интериор за Камион: снимка 4
RENAULT LODÓWKA CHŁODZIARKA RENAULT MAGNUM DXI E-TECH - Кабина и интериор за Камион: снимка 5
Вижте всички снимки (7)

RENAULT LODÓWKA CHŁODZIARKA RENAULT MAGNUM DXI E-TECH

Кабина и интериор за Камион
Подходящ за модели: RENAULT MAGNUMЗамяна на ОЕМ: 5010483087
Полша, Gwiździny

232EUR

Цена без ДДС

  • ≈ 453 BGN
  • ≈ 270 USD
Подходящ за модели: RENAULT MAGNUMЗамяна на ОЕМ: 5010483087
Полша, Gwiździny
Форма за контакт
ELEMENT BORD CEAS RENAULT PREMIUM MAGNUM 7420977604 - Кабина и интериор за Камион: снимка 1

ELEMENT BORD CEAS RENAULT PREMIUM MAGNUM 7420977604

Кабина и интериор за Камион
Замяна на ОЕМ: 8200000182061
Румъния, Badon
Публикувано: 26дн.Номер на обява 3179

220EUR

  • ≈ 430 BGN
  • ≈ 256 USD
Замяна на ОЕМ: 8200000182061
Румъния, Badon
Форма за контакт
ELEMENT BORD CEAS RENAULT PREMIUM MAGNUM EEV 7421573671 - Кабина и интериор за Камион: снимка 1

ELEMENT BORD CEAS RENAULT PREMIUM MAGNUM EEV 7421573671

Кабина и интериор за Камион
Замяна на ОЕМ: 8200000182078
Румъния, Badon
Публикувано: 26дн.Номер на обява 3183

220EUR

  • ≈ 430 BGN
  • ≈ 256 USD
Замяна на ОЕМ: 8200000182078
Румъния, Badon
Форма за контакт
RENAULT Zonneklep Magnum AE - 500102001 - Кабина и интериор за Камион: снимка 1

RENAULT Zonneklep Magnum AE - 500102001

Кабина и интериор за Камион
НовЗамяна на ОЕМ: ZIE INKOOP
Нов
Нидерландия, Lemelerveld
Публикувано: 2мес. Номер на обява 500102001
Цена при запитване
НовЗамяна на ОЕМ: ZIE INKOOP
Нов
Нидерландия, Lemelerveld
Форма за контакт
RENAULT CABINEHOEK LINKS MAGNUM - 500102002 - Кабина и интериор за Камион: снимка 1

RENAULT CABINEHOEK LINKS MAGNUM - 500102002

Кабина и интериор за Камион
2006Замяна на ОЕМ: RENAULT NR 5000937362
Нидерландия, Lemelerveld
Публикувано: 2мес. Номер на обява 500102002
Цена при запитване
2006Замяна на ОЕМ: RENAULT NR 5000937362
Нидерландия, Lemelerveld
Форма за контакт
SPIEGEL RECHTS RENAULT MAGNUM - 500192001 - Кабина и интериор за Камион: снимка 1

SPIEGEL RECHTS RENAULT MAGNUM - 500192001

Кабина и интериор за Камион
Нов
Нов
Нидерландия, Lemelerveld
Публикувано: 2мес. Номер на обява 500192001
Цена при запитване
Нов
Нов
Нидерландия, Lemelerveld
Форма за контакт
Renault MAGNUM Euro 5 - Кабина и интериор за Камион: снимка 1
Renault MAGNUM Euro 5 - Кабина и интериор за Камион: снимка 2
Renault MAGNUM Euro 5 - Кабина и интериор за Камион: снимка 3
Renault MAGNUM Euro 5 - Кабина и интериор за Камион: снимка 4
Renault MAGNUM Euro 5 - Кабина и интериор за Камион: снимка 5
Вижте всички снимки (7)

Renault MAGNUM Euro 5

Кабина и интериор за Камион
2008Подходящ за модели: Renault Magnum
Италия, Noventa
Цена при запитване
2008Подходящ за модели: Renault Magnum
Италия, Noventa
Форма за контакт
RENAULT MAGNUM  440 - Кабина и интериор: снимка 1

RENAULT MAGNUM 440

Кабина и интериор
2004
Полша, Nowy Dwor Gdanski
Цена при запитване
2004
Полша, Nowy Dwor Gdanski
Форма за контакт

Кабина за Камиони Renault Magnum

Виж подобни
Хм, изглежда артикулът е продаден
Кабина за Камион Renault Magnum: снимка 1

Намерете нови оферти в каталога

Отворете каталога
zoom in
Кабина за Камион Renault Magnum: снимка 1
See what's in stock now
ПРОДАДЕНО

90EUR

  • ≈ 176 BGN
  • ≈ 105 USD

2 Февруари 2026

Тази обява се съхранява в архива за справка (спецификации, ориентировъчна цена). В сайта няма остарели обяви — всички активни опции можете да намерите по-долу.

Марка

Модел

Подходящ за модели

Renault Magnum
Намира се в

Двигател/трансмисия
Евронорма

Euro 5
Двигател

Turbo

Това предложение е само за информационни цели. Моля, потвърдете подробностите директно от продавача.

ПРОДАДЕНО

90EUR

  • ≈ 176 BGN
  • ≈ 105 USD

2 Февруари 2026

Това предложение е само за информационни цели. Моля, потвърдете подробностите директно от продавача.

Уникални оферти на най-ниски цени!

Можете също така да пуснете обява за търсене и ние ще изпратим вашето запитване до хиляди продавачи.
Използвайки този сайт, вие се съгласявате с използването на бисквитки и обработването на личните ви данни. Научете повече
t1 old test archive
t1 test archive - Spare parts
t1 test archive - Dezmembrari Camioane Oltenia